دسته بندی:

راهنمای اعلام خسارت در رمد

راهنمای اعلام خسارت در رمد

درصورتیکه قصد استفاده از بیمه مسافرتی خریداری شده از شرکت رمد را دارید، لازم است که به موارد زیر توجه فرمایید.

مدت زمان اعلام خسارت در رمد

چنانچه تمایل دارید که خسارت شما بلافاصله بعد از اعلام خسارت مورد بررسی قرار گیرد، لازم است که حتما در اولین فرصت ممکن نسبت به اعلام خسارت اقدام نمایید. این مدت نباید بیشتر از ۷ روز پس از خسارت باشد. در مواردی مشاهده شده است که خسارت به دلیل عدم اعلام در بازه ۷ روزه غیر قابل پرداخت اعلام شده است. گفتنی است که چنانچه بیمه گزار به دلایلی امکان اعلام خسارت را در بازه مذکور نداشته باشد ( فرضا بیمه گزار به دلیل حادثه در کما باشد) شرکت امدادرسان صرفنظر از فاصله زمانی بین وقوع حادثه و اعلام خسارت پرونده خسارت را بررسی می نماید.

روش ‌های اعلام خسارت در رمد

اعلام خسارت در شرکت رمد از سه طریق تلفن ، ایمیل و تلگرام امکانپذیر است.  شماره تلفن‌ رایگان شرکت رمد ۰۷۹۵  ۳۷۱  ۲۱۲  ۰۰۹۰ است. ایمیل اعلام خسارت شرکت رمد mellat@remedassistance.com می باشد. چنانچه در ساعات غیر اداری قصد اعلام خسارت دارید روش ارسال ایمیل توصیه می‌شود. بهتر است در هنگام  اعلام خسارت از طریق ایمیل مدارک توضیح داده شده در بخش بعدی را هم به پیوست ارسال نمایید. و در نهایت خرید بیمه مسافرتی شرکت رمد این مزیت را دارد که بیمه‌گزار  امکان اعلام خسارت از طریق تلگرام را دارد. شماره تلگرام این شرکت جهت اعلام خسارتی تلگرامی ۵۳۷۴  ۹۷۵  ۵۳۰  ۰۰۹۰ است.

مدارک لازم برای اعلام خسارت

برای تشکیل پرونده، شرکت امدادرسان رمد معمولا مدارک زیر را از بیمه گزار درخواست می‌نماید. لذا تکمیل مدارک زیر و ارسال آنها همرمان با  اعلام خسارت باعث تسریع در بررسی پرونده خسارت می‌شود.

– تصویر بیمه نامه

– تصویر صفحه اول گذرنامه

– تصویر ویزا

– تصویر مهرهای خروج و ورود

– تصویر از کلیه صورتحساب های مربوطه

– تصویر از رسید پرداخت صورتحساب ها

– گزارش پزشک

– عکس از اعضای آسیب دیده بدن از فاصله 50 سانتی متری از نمای روبرو و کنار (درصورت بروز حادثه)

– سایر مدارک پزشکی مانند نتیجه آزمایشگاه یا عکس های رادیولوژی و مانند آن ( در صورت دسترسی)

موضوعات مرتبط

خرید آنلاین بیمه مسافرتی

در کمتر از یک دقیقه حق بیمه مسافرتی را محاسبه ، طرح های مختلف را مقایسه و مناسبترین بیمه را با توجه به موقعیت و نوع سفر خود انتخاب کنید. کارشناسان ما ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما در طی فرآیند خرید خواهند بود.

بیانیه ماموریت سفربان

هدف ما در سفربان کمک به خریداران بیمه مسافرتی برای خرید بهترین بیمه مسافرتی از طریق آسان سازی امکان مقایسه طرح های مسافرتی در کنار فراهم آوردن تنوع در طرح‌های بیمه مسافرتی و نیز ارائه پشتیبانی ۲۴ساعته / ۷ روز هفته / ۳۶۵ روز در سال است.

No Comments

آیا می‌دانید "سفربان" تنها وب‌سایت فروش آنلاین بیمه مسافرتی با پشتیبانی واقعا ۲۴ساعته در ایران است!

مشتریان در مورد ما چه می‌گویند

مشاهده همه

طرح های بیمه مسافرتی

مشاهده همه