دسته بندی:

  • ۲۴ مهر ۱۳۹۶

راهنمای خرید بیمه مسافرتی روسیه

طرح ویژه بیمه مسافرتی روسیه بیمه ملت

به دنبال آسان شدن سفر به روسیه برای ایرانیان ،  “سفربان” طرح هایی متنوع برای بیمه مسافرتی روسیه را با همکاری شرکت امدادرسان همکار خود ارائه نموده است.

شاید با خودتان فکر می‌کنید که “ من که در سلامتی کامل هستم، به چه علت باید هزینه اضافی برای خرید بیمه مسافرتی روسیه پرداخت کنم.! “

اما باید بدانید که حادثه هرگز خبر نمی کند. یک اتفاق ممکن است به شکستگی پا و بستری در بیمارستان شود. قاعدتا نیازی به ذکر این مساله نیست که با توجه به افزایش بی سابقه قمیت دلار ، هزینه بستری در بیمارستانهای کشور روسیه برای ایرانیان بسیار گزاف خواهد بود  و ممکن است برای یک بستری ساده چند ساعته با صورت حساب چند صد دلاری روبرو شوید.

بیمه مسافرتی چیست؟

بیمه مسافرتی خسارتهای ناشی از صدمات بدنی و بیماری بیمه شده را پوشش می دهد. منشا این صدمات یا بیماریها باید پس از شروع سفر به خارج  بروز نماید. به عبارت دیگر چنانچه عارضه ناگهانی و غیر قابل پیش‌بینی که ابتلا به آن(یا آغاز آن) پس از شروع سفر به خارج بوده باشد تحت پوشش بیمه مسافرتی است.

بیمه مسافرتی روسیه

با تسهیل سفر به روسیه برای ایرانیان و جاذبه های گردشگری فراوان این کشور درحال تبدیل شدن به یکی از مقاصد اصلی گردشگری ایرانیان است. هرچند خرید بیمه مسافرتی روسیه برای سفر به این کشور  همانند بیمه مسافرتی شینگن برای اخد ویزای منطقه شینگن اجباری نیست. اما توصیه ما به شما که قصد سفر به روسیه را دارید این است که تنها با پرداختی کمتر از ۱٪  هزینه سفر به روسیه، بیمه مسافرتی روسیه را خریداری کرده و با آسودگی خاطر به این کشور سفر کنید و از سفر خود لذت ببرید.

در حال حاظر برای سفر به روسیه ۴ طرح یونیورسال ، یونیورسال (اقتصادی) ، طرح ویژه روسیه و طرح ویژه روسیه (اقتصادی) از جانب شرکت های امدادرسان طرف قرارداد با بیمه ملت ارائه می‌شود.
به منظور آرامش خاطر شما در طول سفر به روسیه این طرح ها طیف متنوعی از پوشش ها را در قالب پوشش های مسافر ، پوشش های بار همراه مسافر و پوشش تاخیر در حرکت و از دست دادن پرواز پیشنهاد می‌دهند.

موارد خارج از تعهد در بیمه مسافرتی

همانطور که گفته شد طرح های بیمه مسافرتی طیف متنوعی از پوشش ها را به منظور آرامش خاطر مسافران در طول سفر ارائه می‌کنند. اما باید در نظر داشت که بیمه مسافرتی تمام هزینه های درمانی  و … را در طی سفر شما پوشش نمی‌دهد. شاید بد نباشد که شما با تعدادی از استثناهای عمومی و موارد خارج از تعهد در بیمه مسافرتی آشنا شوید.

– هزینه هایی كه پس از انقضای تاریخ بیمه نامه توسط بیمه گزار پرداخت شود.

– هزینه هایی كه  پس از گذشت ۹۲ روز متوالی از تاریخ شروع بیمه نامه توسط بیمه گزار پرداخت شود.

– عوامل و بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله، رانش زمین، آتشفشان

– وقایع ناشی از تروریسم (در طرح های با پوشش غرامت فوت پوشش داده می‌شود).

– درگیری و نزاع به استثنای دفاع مشروط و یا ضرورت.

– بیماری و یا صدمات جسمانی كه پیش از خسارت وجود داشته است.

– موارد ناشی از شركت بیمه گزار در رقابت های ورزش ها

– موارد ناشی از حاملگی و زایمان و عوارض ناشی از آن و یا سقط جنین.

موضوعات مرتبط

No Comments

خرید آنلاین بیمه مسافرتی

در کمتر از یک دقیقه حق بیمه مسافرتی را محاسبه ، طرح های مختلف را مقایسه و مناسبترین بیمه را با توجه به موقعیت و نوع سفر خود انتخاب کنید. کارشناسان ما ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما در طی فرآیند خرید خواهند بود.

بیانیه ماموریت سفربان

هدف ما در سفربان کمک به خریداران بیمه مسافرتی برای خرید بهترین بیمه مسافرتی از طریق آسان سازی امکان مقایسه طرح های مسافرتی در کنار فراهم آوردن تنوع در طرح‌های بیمه مسافرتی و نیز ارائه پشتیبانی ۲۴ساعته / ۷ روز هفته / ۳۶۵ روز در سال است.

نظر خود را با ما در میان بگذارید

آیا می‌دانید "سفربان" تنها وب‌سایت فروش آنلاین بیمه مسافرتی با پشتیبانی واقعا ۲۴ساعته در ایران است!

مشتریان در مورد ما چه  می‌گویند

مشاهده همه

طرح های بیمه مسافرتی

مشاهده همه